גן אלה, באר יעקב: "וועד הגן רכש את הדיסק בתור מתנת יומולדת לילדים. זו מתנה מדהימה וההורים לא מפסיקים להחמיא כמה שהדיסק יפה, ולהבדיל משנים קודמות המתנה מיוחדת! ממכר!

גיל: "אופק רק פותחת את דלת האוטו וצועקת אוטוטו, אוטוטו וכשמגיעים היא לא מסכימה לצאת מהרכב עד שנגמר. המון תודה על יצירתיות מדהימה וחשיבה מעמיקה עבור ילדינו"

יעל גריינר: "נרשמה התלהבות רצינית אצל בן השלוש, בת השש וגם בן השמונה צעק את התשובות ורצה להוכיח שגם הוא יודע. שווה ביותר אם יש לכם ילדים קטנים ונסיעות ארוכות"

דלית: "הדיסק השלישי מאוד אהוב אצלנו בבית, הוא יצא ברמה מאוד גבוהה, השירים מקסימים גם למבוגרים והתכנים מעניינים. הילדים מבקשים לשמוע את הדיסק גם בבית וגם באוטו"

ליאת: "דיסקים מעולים! הילדים שלי (בן כמעט שלוש ובת 4.7) משוגעים!! עליהם. אין נסיעה שהם לא מבקשים את אוטוטו וסוסיתא, גם אנחנו ההורים נהנים לראות אותם שרים, משתתפים ולומדים"

נעה: "הדיסק מקסים!! הבן הצעיר שלי (בן 4) מיד שאל אם יש הצגה של אוטוטו כי הוא רוצה ללכת לראות!!! הילדים מאוד מאוד אהבו וגם אנחנו ההורים :)"

אייל: "הנסיעות הארוכות שלנו הן רק תירוץ בשביל לשמוע את הדיסק החדש"

רוני: "אנחנו מאוד נהנים מהדיסק השלישי. הקטעים עם הבלש ועם הדוד מאוסטרליה – מפילים מצחוק ובכלל דיסק מדוייק ומחכים"

יהודית: "דיסק מעולה!!! אנחנו נהנים ממנו כבר שנתיים באוטו. תודה"

יגאל: "הדיסק שלנו אבד ואני מתקשה לחשוב על הנסיעות בחופשת הפסח ללא הדיסק שלכם"


חנה: "מקסים מקסים מקסים!!! (גם אנחנו וגם הבנות חושבים ככה). הדיסק השני פשוט נפלא ומוצלח אפילו יותר מהראשון"

דגנית, אודי, זוהר, אביגיל וריף: "אוטוטו מככב אצלנו באוטו כבר חודשים ארוכים. מידי פעם שומעים דברים אחרים, אבל רק בשביל להתגעגע אל אוטוטו ולפגוש אותו שוב"